marca 26, 2018

O Mnie I Mojej Pasji

Mam na imię Kasia, urodziłam się w 1985 roku. Mieszkam w Białymstoku. Jestem magistrem ekonomii. Czas wolny poświęcam przede wszystkim rysowaniu, słuchaniu muzyki i oglądaniu filmów. Rysowanie jest dla mnie pasją, która daje mi mnóstwo radości. Nie uczyłam się w żadnej szkole plastycznej ani nie uczęszczałam na żaden kurs rysunku. Rysować nauczyłam się sama.

Od dziecka lubiłam rysować. Moja twórczość jednak, jak byłam dzieckiem, opierała się jedynie na tym, że wykonywałam prace plastyczne wtedy kiedy trzeba było przygotować coś na zajęcia do szkoły jako prace domową lub w ogóle na samych zajęciach. Nauczyciele od plastyki, rodzice, rodzeństwo i znajomi od zawsze uważali moje prace za bardzo ładne. Aczkolwiek nie twierdzę, że umiem perfekcyjnie rysować bo cały czas uczę się na swoich błędach jakie popełniam w tym temacie. Lubie się samodoskonalić. Teraz z biegiem lat po obejrzeniu kilku prac dotyczących rysunku stwierdziłam, że warto zacząć rozwijać się w tym kierunku jak nie dla innych to dla samej siebie bo szkoda byłoby zaprzepaścić talent jaki się ma praktycznie od urodzenia. Rysunki, które miałam okazję zobaczyć zainspirowały mnie do rozwinięcia swoich zdolności plastycznych. Dlatego teraz postanowiłam zabrać się za rysowanie całym sercem. Być może kiedyś ktoś doceni talent jaki posiadam.

WSZYSTKIE MOJE RYSUNKI SĄ WYKONANE WŁASNORĘCZNIE BEZ UŻYCIA PROGRAMÓW GRAFICZNYCH I OBRÓBKI GRAFICZNEJ NA KOMPUTERZE !!!

100% prawdy bez żadnej ściemy !!!

~ Ważne informacje ~

Moje nowe posty publikowane są w nieregularnych odstępach czasu dlatego nie należy zakładać faktu, że blog został w jakiś sposób porzucony.

Z miłą chęcią odwiedzam podlinkowane w Waszych komentarzach blogi i zawsze staram się coś skomentować, co akurat mnie interesuje i przypadło mi do gustu.

W miarę swoich możliwości blog będzie aktualizowany o coraz to nowsze elementy i kategorie postów, co mam nadzieję zdobędzie Waszą przychylność.
Copyright © 2016 Madame Katharine Art , Blogger